DofE Award - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

11.02.2014 21:42

 

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (anglickým názvem The Duke of Edinburgh’s International Award neboli DofE Award) je program, ve kterém získáš nové přátele, zkušenosti a dovednosti. Od jeho založení se programu zúčastnilo už přes osm milionů mladých lidí a k nim se můžeš přidat i ty.

Je ti mezi 14 a 25 lety? Chceš se v něčem zlepšit, poznat nové lidi, být užitečný, vidět kus světa a zasportovat si? To vše ti nabízí tento program. Navíc v něm lépe poznáš svoji osobnost, naučíš se spoustu nových věcí, odneseš si skvělé zážitky a získáš nové přátele.

DofE Award je především osobní výzvou, takže v programu nesoutěžíš s nikým jiným než sám se sebou. Na cestě programem budeš sice potkávat i jiné účastníky programu a kamarády, nikdo tě však s nimi nebude srovnávat. V plnění i hodnocení jednotlivých aktivit totiž vždy jde jen o tebe a o to, abys našel hranice svých možností – a s pomocí zkušených rádců je i překonal. Díky programu totiž dokážeš víc, než si teď myslíš.

Když se něco nebude dařit, najdeš kolem sebe dobrovolníky, kteří ti pomohou nesnáze překonat. A když se nakonec vše podaří, získáš krom skvělého pocitu ze sebe také certifikát o absolvování programu. Ten ti navíc možná předá nějaká významná osobnost nejen z České republiky, ale také z Velké Británie. Třeba to bude sám britský princ!

 

Podrobnosti na: https://www.dofe.cz/